Шевченківськи дні тривають.
               ...Усім нам
          Вкупі на землі
 Єдиномисліє подай
І братолюбіє пошли!
           (Т. Шевченко)

  

         У рамках 206-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, з метою поглибленого вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Великого Кобзаря, 11 березня в бібліотеці університету відбувся літературний вечір «Уклін та шана Кобзарю», присвячений вшануванню пам’яті великого українського пророка, письменника та художника.
        Геніальний поет, письменник, етнограф Шевченко без перебільшення великий патріот рідної землі, присвятив усе своє життя Україні.
Ім’я Тараса Григоровича ми часто згадуємо і будемо згадувати, бо він подарував нам безцінний скарб. Цей скарб – його чудові твори, в яких струменить любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє.
        Твори Безсмертного Кобзаря перекладено на 33 мови світу, багато віршів покладено га музику, його іменем названі міста, села, вулиці, пароплави.
        І на оновленій землі, над панами, широкими полями,вільними містами і селами як весняні води могутнього Дніпра лине вічно жива в народі слава Кобзаря.
       Курсанти Дєнєв Єгор та Коваленко Дмитро читали свої улюблені вірши.

       Присутні курсанти другого курсу факультету пожежної безпеки зацікавились бесідою про житті та творчість Г. Г. Шевченка, та обрали книги для читання.
      Бажаючих ознайомитися з виставкою, запрошуємо до читальної зали бібліотеки.

шевчекно1

шевчекно3

шевченко5

шевченко7

шевченко4

шевченко6