Професія рятувальника – благородна, відповідальна і доволі небезпечна. Рятуючи життя інших, рятувальник нерідко ризикує власним життям, постійно кидаючи виклик різноманітним надзвичайним ситуаціям, дивлячись лиху прямо в очі.

     Рятувальники цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Ось чому служба порятунку користується глибокою довірою та авторитетом серед населення.

    Наші рятувальники мають Небесну покровительку – ікону Божої Матері «Неопалима Купина», яку вшановують 17 вересня. На цей день припадає День рятівника. Професія рятівника об’єднує відважних, самовідданих , рішучих , сміливих людей. Ця професія дає нам впевненість у тому, що у скрутну хвилину людина не залишиться наодинці з бідою. Порятунок людей, а особливо в надзвичайних ситуаціях - це відповідальна місія, покладена на апарат Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

   У День нашого професійного свята щиро вітаємо всіх рятувальників, а також читачів бібліотеки!

   Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту та нових професійних успіхів!

   Запрошуємо всіх , хто цікавиться літературою до бібліотеки. В читальній залі розгорнута книжкова виставка « Рятівник завжди поруч». Приємного вам перегляду та читання.

   Сухих Вам рукавів!

выставка 2020

 

выставка2020 2