Як неможливо жити без повітря, води та хліба, так неможливо жити без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга розум».

 

 

   Бібліотеки – це справжній і інтелектуальний центр. Книги дуже допомагають у житті, багато нового і цікавого впізнавати, навчають цінувати, берегти і дорожити всім, що у нас є.
    Працівники бібліотеки виконують почесну місію – вони несуть людям радість спілкування з книгою. З першого погляду здається, що професія бібліотекаря полягає в тому, що взяти книгу з полиці і видати читачеві. Але бібліотечна професія вимагає знань.

   Бібліотека – ланка навчально-виховного процесу університету, яка здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально - виховного процесу.

   Індивідуальність, доступність, достовірність, швидкість обробки і надання інформації значною мірою визначають рівень та якість задоволення запитів користувача.
   В ці вересневі учбові дні особлива увага першокурсникам. Колектив бібліотеки намагається передати інформацію про бібліотеку: її історію, традиції, структуру, інформаційні ресурси, склад фондів.
  Для користувачів – першокурсників факультетів ОРС та ЦЗ співробітниками бібліотеки було проведено бесіду про Правила користування бібліотекою, довідково-бібліографічним апаратом та провели практичні заняття як користуватися електронною бібліотекою. Запрошуємо усіх, хто навчається до бібліотеки. У нас є всі умови для навчання.

111

112  

113