До Дня Героїв Небесної Сотні
Вечір пам’яті
 
…і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам…
 
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість з них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
 За все це не просто стояли люди на Майдані, за це заплачено дуже велику ціну. За для утвердження свободи та демократії Герої Небесної Сотні пожертвували своїм власним життям. По всій Україні в цей день до меморіалів та стін пам’яті покладаються квіти, проводяться зустрічі з родинами загиблих та згадуються героїчні сторінки їх життя.
20 лютого 2014 року стало не просто датою чергової офіційної події в календарі, а своєрідною точкою неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством. Майдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він перестав бути назвою місцевості та став символом Свободи.
Сумно і  дуже боляче усвідомлювати, що у 21 сторіччі, після всього, що пережила наша (і не тільки наша) держава все повториться знову.
На вечір пам’яті «Хто вмирає у боротьбі, в серцях живий навіки», присвячений Героям Небесної Сотні, до нашої бібліотеки завітали курсанти факультету ОРС ( групи ПГПБ 20-211, ПГПБ 20-212 та ХТкс 20-215), де у них була можливість за допомогою підготовленої бібліотекарем презентації, підібраного відеоматеріалу ще раз згадати про ті страшні події, які відбувалися в Києві на Майдані в 2014 році та вшанувати пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання
 1
2
3
4 1
5