Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежників

 

  17 квітня, відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року № 555/2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони.
  Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.
  Щоденно на цілодобовому чергуванні по всій Україні несуть службу тисячі рятувальників та одиниць спецтехніки. Один день роботи вогнеборців-рятувальників – це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель, знешкоджених боєприпасів.
   Пожежник - професія, що не знає вихідних та свят.
   Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя.
Вогнеборці Служби порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків.
   Це дійсно герої не лише ДСНС, але й України, які, незважаючи на складний час в державі, виконують свій громадянський та службовий обов’язок. І найголовніше, кожен із них – щирий патріот своєї батьківщини, який ніколи не зрадить присязі на вірність українському народові.
   Навіть у професійне свято пожежники не можуть дозволити собі відпочивати, адже завжди перебувають на варті безпеки громадян.
Вони ті, хто завжди  готові   допомогти. Скромні герої, які заслуговують на найщиріші слова вдячності за плідну та продуктивну працю.
Тож хай в цей квітневий день горять лише ваші очі і тільки від радості, а в душі буде тепло і спокійно!

 17