Мені ти – друг. Ти перший друг мій, книго.
В тобі знаходжу мудрості слова.
Від твого змісту – холод і відлига.
Словам твоїм і слава, і хвала.

 

   Всесвітній день книги, авторського права відзначається 23 квітня.

  Традиція святкування Дня книжки народилася у Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за книжку,яку купили

   У 1995 році на Парижскій конференції ЮНЕСКО було прийнято рішення про встановлення всесвітнього дня книг і авторського права. Його головна мета – викликати у молодого покоління повагу до літератури, закликати людей до читання книг, які є невід’ємною частиною духовної спадщини кожної епохи.
 

 Кажуть, що книга зникає, але це неможливо. Читання взагалі, дозволяє людині розвивати межі своєї уяви . Людина, яка читає кожну книгу, роман, повість, оповідання пропускає через себе. Читач проживає іноді такі історії, ситуації і сюжети, які б ніколи не відбулися з ним в реальному житті. Разом з героями книг поринає в далекі мандри та подорожі. Варто лише пожаліти тих, хто не відчув смаку пригод, пережитих разом із книжковими героями. Яку книгу варто прочитати? Відповідь на це питання знайти не складно, існує ряд жанрів, які повинні прочитати кожен, хто хоче стати ерудованим.А вже які книги ввійдуть в цей список – кожен вирішує для себе самостійно.Люди перестають мислити, коли перестають читати.
 

  Напевно багато, хто вважає, що молодь не цікавиться книгою, і що читати не модно.Сьогодні читати не лише модно, а й дуже корисно. По-перше людина збагачує свій словниковий запас, по- друге ти цікавий своєму співрозмовнику, адже можеш з ним говорити на будь яку тему.    Сьогодні більшу перевагу надають телебаченню та інтернету, а не читанню книг. Та все ж читати завжди буде модно та актуально. Тому, що ніхто не зрівняється з живим спілкуванням книги.
Читати книги модно, так як це робить нас ще краще.А, якщо ви хочете бути іконою стилю, читайте ще більше., і справжніх любителів читання буде ставати ще більше і більше, а мода на книги не закінчиться ніколи!
З нагоди Всесвітнього дня книги в читальній залі бібліотеки розгорнута книжкова виставка.

Усіх охочих до читання запрошуємо до бібліотеки.

наталья