… Будем вічно ми їх пам’ятати      

Хто за країну-неньку положив життя,

Нехай помолиться сьогодні кожна мати

За кожну душу, що пішла у майбуття.

 20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Ця дата є найтрагічнішою в історії Революції Гідності, оскільки саме в цей день в центрі Києва загинуло найбільше активістів.

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, які загинули в боротьбі, відстоюючи права і свободи вільної людини, гідне майбутнє своєї країни, за демократичний європейський вибір.

Вісім років тому, масова акція протесту проти припинення українським урядом підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом стояла в центрі Києва з листопада 2013 року. Тут проходили наймасовіші з початку євромайдану зіткнення протестуючих і силовиків, де було вбито багато митингувальників, яких стали називати Героями Небесної Сотні.

Революція Гідності була надзвичайно складним іспитом для нашої країни.

Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході, утверджуючи право людини на вільне життя.

Кожен громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної Сотні. Адже вони віддали свої власні життя за нас.

Революція Гідності є уроком для сьогодення і обов’язок кожного українця – зберегти пам'ять про Майдан і передати естафету наступним поколінням.

Саме цім подіям на Майдані був присвячений наш вечір-реквієм «О, Україно! Ніжно пригорни усіх живих синів своїх, як мати!», на який були запрошені курсанти групи ЦЗ 21-111 та ІЗП 21-113.

Сценарій вечора пам’яті включав в себе книжково-ілюстраційну виставку, тематичну презентацію, літературно-поетичну композицію, документальні відеоролики з хронікою подій на Майдані та спогадами студентів Київського національного лінгвістичного університету, які приймали участь в масовій акції протесту.

1 1

2 1

3

4

5

6

7 1