28 вересня на сходинках Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка відбувся великий флешмоб «Молодь читає – Харківщина процвітає» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

28 вересня на сходинках Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка відбувся великий флешмоб «Молодь читає – Харківщина процвітає» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Соціально-культурна акція пройшла за підтримки Управління культури і туризму та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації і мала за мету згуртувати молодь навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку Харківського регіону й підвищити її інтерес до читання. 
Учасниками акції стали студенти вищих навчальних закладів міста та представники бібліотек, серед них — курсанти і студенти Національного університету цивільного захисту України, які одночасно читали книжки, чим наочно підтримали імідж Харкова як інтелектуальної столиці. Майбутні рятувальники обрали книги про правила безпечної поведінки, пропагування здорового і безпечного способу життєдіяльності, а також художню літературу за особистими вподобання. Серед книг, які читали вихованці НУЦЗУ, були щойно презентовані ветераном пожежної охорони Донеччини, пожежним поетом підполковником у відставці Віктором Олексійовичем Заверюхою унікальна серія книг про правила пожежної безпеки “Не грайте, діти, з вогнем!” та зібрання гуморесок, віршів, скоромовок, анекдотів “Шуткують пожежні”. Крім того, майбутні рятувальники представили відеоролик з презентацією акції. 
Як зазначила завідувач бібліотеки Надія Кривошея, захід продемонстрував, що місце сучасної бібліотеки - саме в центрі важливих для громади подій, а її соціальна місія – об’єднувати та надихати на розвиток.
Нагадаємо, що найкреативніші відеоролики, які представлять виші міста, будуть в ефірі на ТК Харківської державної обласної ТРК.

r11

r22

r2

r3

r4

r5