До наукового абонементу бібліотеки надійшов звіт Міжнародної Асоціації Пожежно-рятувальних Служб "Мировая пожарная статистика" який містить пожежну статистику країн і міст світу за 2015 рік.

Центр пожежної статистики Міжнародної асоціації пожежно-рятувальних служб (КТІФ) пропонує увазі фахівців черговий звіт № 22, що містить пожежну статистику країн і міст світу за 2011-2015 р.р.
Статистика за 2015 р. містить дані про 31 країну і 35 міст світу. Динаміка пожеж, їх жертв і загибель пожежних за 2011-2015 р.р. досліджена відповідно в 43 країнах, динаміка травмованих на пожежах в 54 країнах світу. Крім того, зібрані дані про протипожежні служби в 54 країнах світу. Так триває формування світової статистики, яка не існувала в ХХ столітті.
Дані за всі роки постійно уточнюються і доповнюються. Це означає, що все більше країн світу включаються в роботу по регулярному аналізу національної пожежної статистики та її публікації в засобах масової інформації. Представлена інформація про співвідношення жінок і чоловіків в пожежній службі деяких країн і чисельність молодих пожежних в ряді країн.

ctif2