До наукового абонементу бібліотеки надійшла колективна монографія «Реалізації державної молодіжної політики в Україні», підготовлена в межах наукової співпраці підрозділів Національного університету цивільного захисту України.

Її автори – С.М. Домбровська, В.С. Баглик, П.М. Россохатський і Н.М. Карпеко. Монографія присвячена обґрунтуванню науково-прикладних рекомендацій щодо формування ефективних механізмів реалізації державної молодіжної політики України. В проведеному дослідженні було визначено механізми формування молодіжної політичної субкультури в сучасному українському суспільстві, та специфіку формування державної молодіжної політики. Здійснено аналіз основ міжнародної політики, та проведено діагностику напрямів удосконалення правових механізмів розвитку державної молодіжної політики, та механізмів реалізації патріотичного виховання молоді.

Ця монографія є логічним завершенням комплексних наукових досліджень, що проводилися зокрема за науково-дослідною темою «Механізми формування державної молодіжної політики та системи розвитку фізичної культури і спорту у ВНЗ України з особовими умовами навчання».