17 вересня – свято, яке відзначають представники однієї з найнебезпечніших і одночасно найкращих професій - День рятівника.

  Саме рятувальники , ризикуючи власним життям, рятують тисячі чужих.

  І за це їм величезна шана і повага.

  Рятівник – професія, яка не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень.

  Рятувальники – це професіонали, які діють в абсолютно різних сферах нашого буденного життя, роблячи його більш безпечним і спокійним кожного дня. Це сміливі люди, які дуже часто ризикують власним життям заради нас і роблять все, щоб зробити світ кращим! Для більшості з нас - рятівники – це люди, які гасять пожежі, рятують потопаючих, допомагають при будь-яких форс-мажорах...І це далеко не весь спектр завдань, які доводиться виконувати.

  Українські рятувальники відзначають своє професійне свято 17 вересня. Саме на цей день припадає вшанування нашої небесної покровительки – ікони Божої Матері Неопалима Купина, яка є нашим оберегом від вогняного лиха.

  Цоьго дня завжди вшановують не тільки працівників пожежної допомоги, аварійно- рятувальних служб та інших спеціальних формувань, але й тих звичайних людей, які врятували чиєсь життя.

  Свято попереду, а зараз ми запрошуємо усіх бажаючих завітати до бібліотеки та ознайомитися з виставкою літератури з нагоди професійного свята.

  Зичимо вам міцного здоров’я, миру, тепла і добра, злагоди благополуччя і щедрих рясних благословінь!

  Сухих рукавів!

 

 день рятівника