До наукового абонемента бібліотеки надійшли збірники аналітичних матеріалів «Статистика пожеж та їх наслідків в Україні за 2009-2012 роки» і «Статистика пожеж та їх наслідків в Україні за 2013-2016 роки». 

   Статистичний збірник аналітичних матеріалів «Статистика пожеж та їх наслідків в Україні за 2013-2016 роки» підготовлено на підставі результатів аналізування основних показників статистики пожеж у державі за довгостроковий період.

   Статистичний збірник складається з передмови, п’яти розділів, висновків, 52 таблиць та 46 рисунків.

   У першому розділі висвітлено динаміку змін показників та загальні тенденції статистики пожеж в Україні; у містах і селищах міського типу; у сільській місцевості. В якості основних статистичних показників використано такі, як: кількість пожеж; прямі збитки від пожеж; кількість людей, загиблих унаслідок пожеж; кількість людей травмованих на пожежах.

   У другому розділі наведено динаміку змін та загальні тенденції основних показників статистики пожеж по регіонам України.

   Третій розділ присвячено показникам оперативної діяльності пожежно-рятувальних підрозділів.

   У четвертому розділі представлено матеріали закордонної статистики 2014 року заданими Центру пожежної статистики Міжнародної асоціації пожежно-рятувальних служб (CTIF) .

   У п’ятому розділі наведено кількісні значення основних пожежних ризиків для населення по регіонам України за 2013-2016 роки, а саме: ризик зіткнутися з пожежею, ризик загинути на пожежі, ризик загинути від пожежі. За вихідні дані було взято дані про кількість пожеж, кількість загиблих унаслідок пожеж та середньорічну кількість наявного населення в регіонах України.